Івано-Франківська облрада вимагає в Зеленського зупинити капітуляцію. ФОТО

Івано-Франківська облрада вимагає в Зеленського зупинити капітуляцію. ФОТО
Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську провели позачергові сесію обласної ради. В сесійній залі присутні 59 депутатів.

"Такі сесії сьогодні відбуваються по всій Україні. Зараз твориться історія. Від цих подій залежить подальше існування нашої держави. Ті документи, які підписав Кучма, можна вважати прямою капітуляцією", – Королик Михайло. Об этом сообщает unian.in.ua со ссылкой на СМИ.

Один з депутатів просив розглянути ще одне важливе питання.

"В Коломиї від початку 2019 року відбуваються незрозумілі речі. Спалили два автомобіля депутата партії” Самопоміч “і ущемлюють права депутатів цієї патрії. Прошу звернути на це увагу працівників правоохоронних органів", – депутат Коцюр Сергій.

"У зв’язку з тими подіями, які склади в Україні, вчора був створений штаб національно спротиву України. Ми звертаємося до президента з заявою. Ми вимагаємо відкликати підпис Кучми та оприлюднили текст угоди, яку він відписав", – говорить Сергій Сивачук.

Ветерани та учасники АТО категорично проти формули Штайнмаєра.

"Вимагаємо заборони закону про особливий статус ОРДДО", – зазначає Мирослав Кріль.

Атовці кажуть, що якщо до їхніх вимог не прислухаються, то вони залишають за собою право протесту та безстрокових акцій. До неділі буде не один координаційний штаб спротиву та не в одній області.
До порядку денного також внесли питання про те, що депутат Шувар Андрій написав заяву про звільнення.
Читайте також: На Прикарпатті вже півроку не можуть ліквідувати наслідки стихійного лиха

Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/misto/62309-v-ivano-frankivskii-oda-atovtsi-vymahaiut-zupynyty-kapituliatsiiu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя