У Полтаві визначали кращого начальника караулу


11 липня в Полтаві, на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся конкурс «Кращий начальник караулу». 27 начальників караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість. Об этом сообщает kalushfm.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, учасники змагання складали тести з теоретичних питань, виконували вправи з пожежними драбинами, з рятувальними мотузками, зокрема в’язали подвійну рятувальну петлю та одягали її на умовного потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію та інші нормативи.

Отже, за підсумками змагань, кращі результати продемонстрували: у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів» – начальник караулу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Полтава Олександр Гливук; у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів» – начальник караулу 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременчук Олександр Лісний та у номінації «Кращий молодий начальник караулу» – начальник караулу 3-го Державного пожежно-рятувального посту смт Шишаки Олександр Педорич.

Слід додати, що саме ці рятувальники представлятимуть Полтавську область у всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий начальник караулу».


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-poltavi-vyznachaly-krashchoho-nachal-nyka-karaulu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя